U dvije utakmice 182 poena!

1/4
 U dvije utakmice 182 poena! U dvije utakmice 182 poena! U dvije utakmice 182 poena! U dvije utakmice 182 poena!
Objavljeno: 25-05-2015

U subotu su otočki košarkaši uvjerljivo svladali pretposljednji Medveščak 97-56.

Strijelci za Otočac su bili: Marin Jurković12, Tomislav Podnar 27, Ivan Boban 13,Silvio Pavičić 11,Dominik Devčić 20, Ivan Rogić 12 ,Marko Pećarić 2.

A u nedjelju u borbi za drugo mjesto sjajni, rastrčani otočki košarkaši "pregazili" su mlade Velikogoričane 85-60 i tako im uzvratili za katastrofalan poraz u Gorici u prvom kolu.

Furiozna prva četvrtina(27-9) odredila je čitav tok utakmice tako da je u 27 minuti utakmice prednost otočkih košarkaša iznosila nestvarnih 34 poena.

Strijelci su bili: Ivan Boban 16, Tomislav Podnar 16,Marin Jurković 11,Silvio Pavičić 7,Marko Pećarić 2,Tin Jergović 25, Dominik Devčić 8.

U petak Otočac u nebitnoj utakmici gostuje u Ogulinu, a u subotu 30. svibnja 2015. u 12.00 u Otočcu gost je ekipa Siska a pobjedom protiv Sisčana otočki košarkaši dolaze na korak do drugog mjesta što je bio i cilj prije početka sezone.