Pobjede Otočca i Gospića, danas prijateljska u Sincu!

1/1
Objavljeno: 22-03-2015

Utakmicama 12. kola Županijske nogometne lige između jesenskoga prvaka Otočca i Perušića, te doprvaka Gospića 91protiv Novalje, započeo je jučer proljetni dio prvenstva ličko-senjske županijske nogometne lige. U Otočcu pobjedu od 2:0 slavili su domaćini, a u Gospiću Novalja je izgubila utakmicu tek nekoliko minuta prije kraja, jer je sve do 89. minuta imala aktivnih 1:1. Pogotke za Gospić 91 postigli su Dejan Jurić i Goran Lovrić.

Danas u Krivome Putu, s početkom u 15,30 sati, igraju domaći Bunjevac Gavran i Lika 95 iz Korenice i to bi, zapravo bilo sve od 12. kola Županijske nogometne lige, jer, kako smo već javljali, utakmica na Plitvicama između Plitvica i Sokolca iz Brinja odgođena je zbog snijega na plitvičkom igralištu na Mukinji, a peta utakmica, ona u Žabici između Velebita i Croatije s Ličkoga Osika također se neće odigrati jer je inače zbog velikih dugovanja suspendirana Croatia upravo odustala od seniorskoga natjecanja.

A kako u svakom lošem ima i dobroga tako je bilo i ovoga puta jer Gacka 1925 iz Sinca, koja je u prvome kolu slobodna, iskoristila je izuzetno dobre odnose sa Sokolcem iz Brinja, koji zbog snijega na Plitvicama prisilno mora pauzirat, i dogovorila pripremnu prijateljsku utakmicu. Ona će se odigrati danas na Igralištu Pod Godačom u Sincu s početkom u 16 sati.