RK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodove

1/18
RK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodoveRK "Senj" - RU "Mladi Rudar" Labin podjelili bodove
Objavljeno: 01-03-2015

Početak utakmice nije dobro počeo za rukometaše Senja,jer su gosti iz Labina u prvih deset minuta imali prednost od četiri gola. Senjani prebacuju u veću brzinu i odličnom igrom u obrani i izvrsnim obranama golmana Darka Jelinčića odlaze na odmor rezultatom 15 - 11 u svoju korist. Gosti izjdnačavaju rezultat  17 - 17,da bi domaći igraći sve do dvije minute prije kraja utakmice imali prednost od dva gola,međutim gosti koriste greške igrača Senja i poravnavaju rezultat na 23 - 23,koji je i konačni rezultat utakmice.

Tihomir Brdar i Josip Štokić povrijedili su se za vrijeme utakmice, tako da trener Filipović više nije mogao računati na njih. Najbolji strijelac u ekipi Senja bio je Jurica Filipović sa 8 postignutih golova,a u ekipi gostiju Domagoj Perlić sa 7 postignutih golova.

Senjani mogu žaliti za drugim bodom,a ekipi Rudara je ovaj bod velik ko kuća.