O nama   
Kontakt   
Oglašavanje   
Impresum   
Uvjeti korištenja   
Pošaljite nam vijest!
GlasLike.hr
Lika nekretnine
povratak

Mladi rukometaši Gospića zlatni, a rukometašice brončane

1/1
Mladi rukometaši Gospića zlatni, a rukometašice brončane
Mladi rukometaši Gospića zlatni, a rukometašice brončane
Objavljeno: 10-06-2021

GOSPIĆ - Prvi turnir malog rukometa nakon godinu dana odigran je u Kotlenicama nedaleko Dugopolja. Na turniru se natjecalo u konkurenciji dječaka i djevojčica 2011. godišta i mlađih, a gospićki rukometaši su sudjelovali s tridesetak članova podijeljenih u četiri ekipe (dvije ekipe dječaka i dvije ekipe djevojčica). Svoj prvi turnir u životu odradila su djeca novoformiranih grupa iz Korenice i Brinja.

Mladi rukometaši i rukometašice Korenice i Brinja pokazali su zavidan talent, te su neki već na svojem premijernom nastupu osvojili medalje i uvršteni u najbolje ekipe turnira.

Prva ekipa dječaka 2011. godišta osvojila je zlatnu medalju, za najboljeg igrača proglašen je Milan Pintar (Gospić), dok su u najbolju ekipu uvršteni Andrija Obućina (Gospić) i Lovro Domić (Korenica).

Djevojčice su bile gotovo jednako uspješne, a svi u klubu prezadovoljni su brončanom medaljom. Mia Vukelić (Gospić) uvrštena je u najbolju ekipu turnira.

Evo i rezultata.

Dječaci:

RK Gospić 1 - RK Split 13:3

RK Balić-Metličić - RK Gospić 1 4:12

RK Gospić 1 - RK Dugopolje 2 11:2

RK Hrvatski Dragovoljac - RK Gospić 1 10:8

RK Gospić 2 - RK Vodice 2 5:8

RK Dugopolje 3 - RK Gospić 2 4:5

RK Gospić 2 - RK Solin 1 5:13

RK Kamičak 1 - RK Gospić 2 16:1

1/4 FINALE: RK Dugopolje 1 - RK Gospić 1 5:10

1/2 FINALE: RK Solin 1 - RK Gospić 1 5:9

FINALE: RK Gospić 1 - RK Hrvatski Dragovoljac 11:6

 

Djevojčice:

RK Gospić 1 - ŽARK Split 11:7

ŽRK Sinj - RK Gospić 14:9

ŽRK Vranjic 2 - RK Gospić 0:10

RK Gospić 1 - RK Dugopolje 2 15:1

RK Gospić 2 - RK Jerkovac 7:7

ŽRK Vranjic 1 - RK Gospić 2 5:2

RK Dugopolje 3 - RK Gospić 2 1:11

RK Gospić 2 - RK Dugopolje 1 9:14

 

1/4 finale: RK Jerkovac - RK Gospić 1 4:7

1/2 finale: RK Gospić 1 - ŽRK Sinj 5:7

Za 3. mjesto: RK Gospić 1 - ŽARK Split 9:5

 

V.A.

 

Podijeli novost na društvenim mrežama!