Gošće Žkk Vodice nadjačale domaćina Žkk Otočac

1/4
Gošće Žkk Vodice nadjačale domaćina Žkk Otočac Gošće Žkk Vodice nadjačale domaćina Žkk Otočac Gošće Žkk Vodice nadjačale domaćina Žkk Otočac Gošće Žkk Vodice nadjačale domaćina Žkk Otočac
Objavljeno: 08-11-2020

OTOČAC - Ženski košarkaški klub Otočac koji nastupa u Prvoj ženskoj ligi – skupina B, jučer je u 16,00 sati, u športskoj dvorani Srednje škole Otočac odigrao utakmicu III. kola s ekipom Ženskoga košarkaškog kluba Vodice.

Odlično odigrano prvo poluvrijeme, rezultatski izjednačeno. U nastavku utakmice oštra, gruba i agresivna igra gošći koja nije bila sankcionirana, te krajni rezultat 40:72 za Ženski košarkaški klub Vodice nije realan pokazatelj nadmetanja na košarkaškom terenu - kazala je trenerica mr.sc.Suzana Bižanović.