Edo Krmpotić pobjednik je prvoga Senj Opena!

1/1
Objavljeno: 29-04-2019

U konkurenciji 10 tenisača i tenisačica pobjednik prvoga izdanja Senj Opena održanog 27. travnja 2019. godine na Rekreacijsko-sportskom centru Tenis u Senju je Edo Krmpotić koji je u finalu bio bolji od Zorana Škore. Pobjednik je više nego zasluženo osvojio turnir ne izgubivši ni jedan set do samoga kraja.

Nagrade su, uz spomenuti dvojac, osvojila i dvojica polufinalista Damir Grahovac i Nikola Čupić.

Prošli je vikend tako bio praznik sporta u Senju u kojem su u Sportskoj dvorani Robert Barbić-Beli na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u pikadu vladali najbolji pikadisti Hrvatske, a uz spomenuti Senj Open, na Tenisu je odigran i 2. Pozivni malonogometni turnir 6 veteranskih ekipa: Rab, Draganić, Novi Vinodolski, Kraljevica, Zagreb-Jarun i Veterani 79 Senj.

Zabava i slavlje dobrih rezultata nastavilo se uz tamburaše do dugo u noć, a grad podno Nehaja ponovno je potvrdio kako živi za sport. Prema riječima organizatora Nikole Čupića, veliko zanimanje za Senj Open te dobra sportska atmosfera svakako garantiraju nastavak ove sportske priče.

Senj Open, A. V. / Foto: Senj Open