O nama   
Kontakt   
Oglašavanje   
Impresum   
Uvjeti korištenja   
Pošaljite nam vijest!
GlasLike.hr
Lika nekretnine
povratak

Na 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjesto

1/5
Na 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjesto
Na 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjestoNa 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjestoNa 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjestoNa 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjestoNa 3.Adidas–Brinje Open taekwondo klub Gacka zauzeli su ekipno 1.mjesto
Objavljeno: 10-10-2017

Taekwondo klub Gacka u subotu 7.10.2017 nastupio je na 3.Adidas – Brinje Open u Brinju.  Na natjecanju za početnike i kadeta nastupilo je 121 natjecatelja iz 14 klubova. 

TK Gacka je nastupio sa 24 natjecatelja većinom početnika,koji su nastupili u disciplinama KICK , Mala Olimpijada, Mlađi kadeti i kadeti. 

Postignuti rezultati: 

1.mjesto- zlatna medalja

 Ante Jukić – Mal. Olimpijada +30 kg.

Ema Dubravčić – KICK

Filip Bukovac – mlađi kadet + 55 kg.

Ivana Klasan – KICK

Jan Kranjčević – Mal. Olimpijada – 33 kg

Katja Orešković – Kick

Lara Bićanić – Mal. Olimpijada +40 kg.

Stipe Rajan – Mal. Olimpijada +40 kg.

 2.mjesto – srebrna medalja

Filip Plavčić – Mal. Olimpijada – 33 kg

Dino Željko Laškarin – Mal. Olimpijada – 30 kg.

Hana Premuž – kadetkinja – 55 kg.

Ivan Žubrinić – Mlađi kadet + 55 kg.

Julia Bukovac – Kick

Karla Tonković – Ml. Kadetkinja – 27 kg.

Katja Orešković – Mal. Olimpijada + 40 kg.-

Lara Bićanić – Kick

Luka Draženović – Ml. Kadet -  47 kg.

Petra Rudelić – Kick

Stjepan Odorčić – kadet – 61 kg.

3.mjesto – brončana medalja

David Majetić – Mal. Olimpijada – 30 kg.

Hrvoje Pleša – kadet – 47 kg.

Ivan Lončar – Mal. Olimpijada – 33 kg.

Lana Brajković – kadetkinja – 55 kg.

Simona Devčić – Mal. Olimpijada – 30 kg.

Jan Kranjčević - proglašen za najboljeb borca u kategoriji MALA OLIMPIJADA

U ukupnom pretku članovi i članice taekwondo kluba Gacka zauzeli su ekipno 1.mjesto

 

Z. Pemper

Podijeli novost na društvenim mrežama!