NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti

1/13
NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti NK Otočac se spasio u posljednjoj minuti
Objavljeno: 08-10-2016

OTOČAC - Na gradskom stadionu u Otočcu danas, 8.listopada, u 16 sati odigrana je utakmica 7.kola MŽNL NS Rijeka između domaćina NK Otočac i NK Crikvenice. Konačni rezultat 1:1.

Utakmica rastrgana, ušli smo s velikim optimizmom koje je poremetilo isključenje našeg kapeta Antonia Rudelića u 32 minuti . Dobili smo gol odmah u 34 minuti, a strijel je bio Josip Buršić ( 9) . U drugom poluvremenu  smo napravili nekoliko izmjena i krenuli smo po izjednačenje, otvorili smo se što je donijelo puno prostora gostujućoj momčadi koja je nakon toga promašila nekoliko izrezitih prilika koje smo mi na kraju uspjeli kazniti iz opravdano dosuđenog kaznemoh udarca u 92 minuti, stijelac je bio Lucijan Tomac - kazao je Marko Žubrinić predsjednik NK Otočac.

Po burovitom i prohladnom vremenu gledatelja je bilo 100-tinjak.