NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina

1/19
NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina NK Otočac uvjerljivo potukao NK Rudar iz Labina
Objavljeno: 28-05-2016

NK Otočac lakše je nego očekivano s 3:0 savladao NK Rudar iz Labina, a to je bila utakmicu posljednjeg kola MŽNL NS Rijeka. Od samog starta domaćin je bio bolji i snažniji te je u prvom poluvremenu imao osam neostavrenih prilika, da bi na odmor otišli sa rezlutatom 2:0. Prvi zgoditak iz slobodnog udarca postigao je Lucijan Tomac a drugi zgoditak Darko Vukić.

U drugom poluvremenu ponovno domaćin je bio nadmoćniji dok su se gosti branili domaćin NK Otočac je postigao i treći pogodak ponovno Lucijan Tomac, koji se ovim golom svrstava u najboljeg strijelca lige. Do kraja utakmice Labinjani su izgledali kao razbijena vojska, a Otočac je i dalje prijetio. Rezultat je ipak ostao 3:0. Glavni sudac je Zoran Janković iz Rijeke koji nije imao puno posla jer nije bilo žutih kartona.

Ovom pobjedom NK Otočac ima šanse za opstanak u ligi. Veliku potporu igračima davali su i navijači "Killersi", a na tribinama bilo je oko 100 gledatelja. Valja napomenuti da su se za vrijeme utakmice prikupljali dobrovoljni prilozi za obnovu Vodotornja u Vukovaru.