Tijesna pobjeda NK Otočca

1/7
Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca Tijesna pobjeda NK Otočca
Objavljeno: 10-05-2016

Dana, 10.svibnja ( utorak ), u 17,00 sati,  pred pedesetak navijača na Gradskom stadionu u Otočcu odigrana je utaknica MŽNL između NK Otočac i NK Rovinj. Iako su nogometaši NK Otočca u prvom poluvremenu bili nadmoćniji i vodili rezultatom 2 : 0, u drugom poluvremenu bolja momčad bila je NK Rovinja, ali konačni rezultat je ipak tijesna podjeda NK Otočca s 2 : 1.

Oba zgoditka za NK Otočac dao je Lucijan Tomić.

Bilo je i nekoliko žutih kartona, a glavni sudac utakmice je Zoran Vasiljević ( Valbandon), a pomoćni sudci Petar Pejkunović ( Potpićan ) i Diego Bihulj ( Marčana), delegat utakmice Dražen Trtica ( Gospić).