IPA RK LIKA na 2. Međunarodnom kuglačkom KUP-u osvojili 1.mjesto

1/4
IPA RK LIKA na 2. Međunarodnom kuglačkom KUP-u osvojili 1.mjestoIPA RK LIKA na 2. Međunarodnom kuglačkom KUP-u osvojili 1.mjestoIPA RK LIKA na 2. Međunarodnom kuglačkom KUP-u osvojili 1.mjestoIPA RK LIKA na 2. Međunarodnom kuglačkom KUP-u osvojili 1.mjesto
Objavljeno: 01-03-2016

U organizaciji IPA RK Brodsko-posavska, u subotu 27. veljače 2016. godine, na kuglani „Vijuš“ u Slavonskom Brodu, održan je 2. Međunarodni kuglački KUP u ekipnom i pojedinačnom kuglačkom natjecanju, u kojemu su nastupile ekipe iz Srbije (Kikinda), BiH (Brčko, Banja Luka, Modriča), te ekipe iz RH (Osijek, Karlovac, Lika-Gospić i ekipa domaćina iz Slavonskog Broda). Sveukupno 8 muških i 3 ženske ekipe.

Nakon završenog natjecanja najuspješnijima su podijeljeni pehari za ekipni plasman i medalje za pojedinačni plasman i to:

1. IPA Slavonski Brod
  2. IPA Mješovita ekipa (Kikinda, Karlovac i Osijek)
  3. IPA Osijek

Žene pojedinačno:

1. Dalija Šljivarić – IPA Slavonski Brod 508 čunjeva
  2. Elvira Kranjčec – IPA Karlovac 499 čunjeva
  3. Gordana Ferić  - IPA Slavonski Brod 485 čunjeva

U ekipnom dijelu natjecanja (4 igrača) bacalo se 2x30 hitaca, dok se u pojedinačnom dijelu bacalo 4x30 hitaca.

Natjecanje se odvijalo po pravilima Hrvatskog kuglačkog saveza.

Kuglačko natjecanje provedeno je u zaista uzbudljivom i neizvjesnom rezultatskom tonu, te je preraslo u iznimno sportsko druženje sportaša-kuglača policajaca iz međunarodnog okruženja.