Lika nekretnine
povratak

Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje

1/31
Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje Na turniru MAKA kategorije Mladeži završile natjecanje
Objavljeno: 09-01-2016

Sinoć, 8.siječnja kategorije Mladeži na turniru MAKA u Otočcu završile su natjecanje. Ponovno pred punom dvoranom gledatelja bilo je vrlo zanimljivo pratiti sve uzraste mladih, a na kraju večeri i Seniori su odgigrali utakmicu i to CB Mistral iz Otočca i VIA Senj nerješenim rezultatom 1-1, a na penale ( izvođenje kaznenih udaraca )  pobijedili su ( 7-8 ) ekipa VIA Senj, i to zasluženo. Bilo je puno posla za glavnog suca Igora Šupera iz Gospića koji je podijelio više žutih kartona.

Važno je napomenuti da sva sredstva iz prodanih jučerašnjih ulaznica na turnir idu udruzi "Pčelica "  koja djeluje na razini Ličko-senjske županije a brine o djeci s poteškoćama u razvoju.

Kategorije mladeži 10 do 14 g i 14 do 16 g 08.01.2016. godine završili su natjecanje.

Od početne faze natjecanja u grupama, četvrtfina, polufinala i finale sljedeće ekipe su polučile najbolje rezultate.

U kategoriji mladeži 10 do 14 godina podijeljene su nagrade za osvojena mjesta, najbolje igrače, strijelce i golmane.

• Za najboljeg vratara proglašen je Marko Rožman, član kadetske ekipe MNK Otočac, a na turniru je čuvao  vrata od ŽMNK Otočac – Extreme. Nagradu je Marku predao predsjednik MNK Otočac Marijan Erceg.
  • Najbolji strijelac u kategoriji Mladeži 10 do 14 godina je igrač pobjedničke ekipe Red Devils, Mihael Bićanić, nagradu je uručio član izvršnog odbora MNK Otočac, Vedran Bukovac.
  • Najbolji igrač u spomenutoj kategoriji je igrač ekipe Otočac Mali, Niko Tomaić, nagradu je uručio Antonio Rudelić kapetan MNK Otočac.
  • Prvo mjesto  osvojila je  ekipa Red Devilsa nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca, nagradu za prvo mjesto uručio je predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Otočca Nikola Pemper.
  • Drugo mjesto osvojila je ekipa Otočac Mali, a nagradu je uručio trener kadeta MNK Otočac Predrag Bakarić.
  • Treće mjesto osvojila je ekipa NK Gacka 1925 Sinac, a nagradu im je uručio Željko Tonković trener seniorske ekipe MNK Otočac.

U ovoj dobnoj skupini ukupno se natjecalo pet ekipa, a među njima i po prvi put ženska malonogometna ekipa Otočca, natjecanje se odvijalo u jednoj skupini gdje su sve ekipe odigrale međusobni susret, a nakon završetka natjecanja prvo mjesto osvojila je ekipa Otočac Mali, ispred Red Devlisa zbog bolje gol razlike. U samoj završnici, odnosno finalnoj utakmici ekipa Red Devilsa nakon izvođenja kaznenih udaraca bila je uspješnija i zasluženo osvojila prvo mjesto (1-1)  konačnih 3 -2. Ukupno je odigrano 15 utakmica.

• Za najboljeg vratara proglašen je Marko Bićanić, član kadetske ekipe MNK Otočac, a na turniru je čuvao  vrata od ekipe Tomy Boys. Nagradu je Marku predao Voditelj turnira i član izvršnog odbora MNK Otočac Žarko Furlan.
  • Najbolji strijelac u kategoriji Mladeži 14 do 16 godina je igrač pobjedničke ekipe Hotel Lika, Rikard Bugaj, nagradu je uručio Antonio Rudelić kapetan MNK Otočac.
  • Najbolji igrač u spomenutoj kategoriji je također igrač ekipe Hotel Lika, Rikard Bugaj, nagradu je uručio trener kadeta MNK Otočac Predrag Bakarić.
  • Prvo mjesto  osvojila je  ekipa Hotel Like iz Gospića, nagradu za prvo mjesto uručio je predsjednik MNK Otočac Marijan Erceg, a prijelazni pehar uručio je predsjednik zajednice sportskih udruga grada Otočca, Nikola Pemper.
  • Drugo mjesto osvojila je ekipa Tomy Boys, a nagradu je uručio Željko Tonković trener seniorske ekipe MNK Otočac.
  • Treće mjesto osvojila je ekipa Fortisimus, a nagradu im je uručio član izvršnog odbora MNK Otočac, Marinko Bobinac.

U ovoj dobnoj skupini ukupno se natjecalo šest ekipa,  natjecanje se odvijalo u jednoj skupini gdje su sve ekipe odigrale međusobni susret, a nakon završetka natjecanja po skupinama prvo mjesto osvojila je ekipa Fortisimusa, ispred Hotel Like . Obje ekipe direktno su se plasirale u polufinale gdje je ekipa Tomy Boys iznenadila ekipu Fortisimusa i nakon regularnog rezultata 3 -3, slavila boljim izvođenjem kaznenih udaraca. Hotel Lika nije dozvolila iznenađenje u drugoj polufinalnoj utakmici i slavila je protiv ekipe Flasch 3-2.  U utakmici za treće mjesto ekipa Fortisimus uvjerljivo je slavila protiv ekipe Flasch rezultatom 4-1.

U utakmici za prvo mjesto Hotel Lika je uvjerljivo slavila protiv ekipe Tomy Boys, rezultatom 4-1, uz dva pogotka najboljeg strijelca i igrača turnira, Rikarda Bugaja.

Ukupno je odigrano 21utakmica.

Večeras se igra finale. U 19,00 sati CB Mistral Otočac i Riba nekretnine Zadar, a u 20,00 sati sastaju se DINOCOP Krk i VIA Senj .

Pozivamo sve na večerašnji nogometni spektakl u Gradskoj sportskoj dvorani.