Lika nekretnine
povratak

12. pobjeda mlađih kadeta Otočca

1/4
12. pobjeda mlađih kadeta Otočca 12. pobjeda mlađih kadeta Otočca 12. pobjeda mlađih kadeta Otočca 12. pobjeda mlađih kadeta Otočca
Objavljeno: 02-06-2015

Iako su odigrali daleko ispod svojih mogućnosti mlađi kadeti zabilježili su 12 pobjedu u mlađekadetskoj ligi centar.Ovog puta u Otočcu je savladana ekipa KK "Sisak" rezultatom 74-55. Na kraju uvjerljiva pobjeda iako su Siščani na poluvremenu vodili 32-29. U drugom poluvremenu puno ozbiljniji pristup i nova pobjeda.

Tri kola do kraja Otočac i Gorica imaju isti broj bodova, a sa sve tri pobjede Otočani isvajaju drugo mjesto. Strijelci za Otočac su bili: T.Jergović 25, T.Podnar 16, I.Boban 14, K.Mudrovčić 6, D.Devčić 4, S.Pavičić 3,M. Pećarić 3, M.Jurković 2, I.Rogić 2.

Slijedeću utakmicu Otočac je gost Hermes- Analitike u Zagrebu u nedjelju 07.06.2015. u 12.00 sati.