Uspjesi u Imotskome i Zagrebu

1/6
Uspjesi u Imotskome i ZagrebuUspjesi u Imotskome i ZagrebuUspjesi u Imotskome i ZagrebuUspjesi u Imotskome i ZagrebuUspjesi u Imotskome i ZagrebuUspjesi u Imotskome i Zagrebu
Objavljeno: 30-03-2015

IMOTSKI/ZAGREB - Članovi Taekwondo kluba GACKA imali su aktivan vikend 28. ožujka ove godine te su nastupili na dva natjecanja. Jedan dio je nastupio na natjecanju u Imotskom, dok je drugi dio nastupio u Zagrebu.

U Imotskom se održavao 9. memorijalni taekwondo turnir "JOSIP JOVIĆ", na natjecanju je nastupilo 492 natjecatelja iz 30 klubova u kategoriji mlađih kadeta, kadeta i juniora. TK Gacka je imao tri natjecatelja. Andrea Bartulac osvojila je 1.mjesto - zlatna medalja u kategoriji mlađih kadetkinja - 33 kilograma i sveukupno je 3. u poretku mlađih kadetkinja. Karla Lončar osvojila je 3. Mjesto - brončana medalja u kategoriji mlađih kadetkinja - 36 kg, dok Teo Marković nije uspio osvojiti medalju.

U Zagrebu se održavala 3. Čigra Open, gdje je nastupilo 595 natjecatelja iz 50 klubova. Taekwondo klub Gacka nastupio je sa 4 natjecatelja. Filip Podnar osvojio je 1. mjesto - zlatna medalja u kategoriji mlađih kadeta - 33 kg, Ivan Žubrinić osvojio je 2. mjesto u kategoriji mlađih kadeta - 47kg. Filip Bukovac osvojio je 2. mjesto u kategoriji mlađih kadeta + 51kg. Nika Prpić osvojila je 3 mjesto u kategoriji kadetkinja +59 kg.