Mladim Senjkinjama tri prva i jedno drugo mjesto na taekwondo natjecanju u Ljubljani!

1/2
Mladim Senjkinjama tri prva i jedno drugo mjesto na taekwondo natjecanju u Ljubljani!Mladim Senjkinjama tri prva i jedno drugo mjesto na taekwondo natjecanju u Ljubljani!
Objavljeno: 16-10-2018
12. listopada 2018. (subota) četveročlana ekipa Taekwondo kluba Senj sudjelovala  je na 4. Gaiana Trophyju, međunarodnom taekwondo natjecanju u Ljubljani. Na turniru je sudjelovalo 240 natjecatelja iz 37 klubova iz osam država.
Članice Taekwondo kluba Senj ostvarile su sljedeće rezultate: Hana Pecela, mlađa kadetkinja u kategoriji do 30 kg osvojila je drugo mjesto, Mirta Pavelić, mlađa kadetkinja do 33 kg osvojila je prvo mjesto i proglašena je najboljom mlađom kadetkinjom turnira, dok je Dina Selak, kadetkinja do 44 kg osvojila prvo mjesto, a  Laura Nekić, kadetkinja do 59 kg, također prvo mjesto. Ekipu su vodile trenerice Ana Lopac i Zvonka Tonković.

Čestitamo našim uspješnim sportašicama i želimo im puno uspjeha u daljnjem treniranju. Vi ste senjski ponos!

Ana Vukelić, prof. / Foto: Zoran Pika Hapčo