Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“

1/5
Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“Održan 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“
Objavljeno: 09-10-2018

Brinje je protekle subote 6. listopada bilo domaćin taekwondo turniru 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“ koji je u organizaciji TKD Brinje održan u školskoj sportskoj dvorani. Ovaj turnir je okupio 111 natjecatelja, iz 16 klubova i 3 države. 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“ otvorio je  načelnik Brinja  Zlatko Fumić koji je okupljenim natjecateljima zaželio dobrodošlicu u Brinje i što bolji uspjeh na turniru. Prisutnima su se obratili i predsjednik TKD Brinje Milan Bolješić koji je također kao domaćin svima zaželio dobrodošlicu i zahvalio se klubovima na velikom odazivu te dopredsjednik Hrvatskog taekwondo saveza i predsjednik Županijskog taekwondo saveza Nikola Pemper. Turnir su svojim dolaskom podržali i predsjednik Zajednice sportova Ličko-senjske županije Milan Radošević te član Upravnog odbora Hrvatskog taekwondo saveza i glavni delegat ovog natjecanja Jurica Prpić.

Četvrti „Adidas BRINJE OPEN“ je završio u poslijepodnevnim satima kada su podijeljeni pehari i medalje najboljima sportašima i klubovima.

Sveukupno najboljim klubom na natjecanju proglašen je TKD Ljubija-Prijedor iz BiH, drugo mjesto je pripalo TKD Gacka iz Otočca, a treći najbolji klub u ukupnom poretku je bio TKD Jastreb Zagreb.

Domaćin TKD Brinje je na turniru nastupio sa 6 natjecatelja, u sveukupnom poretku su zauzeli peto mjesto.

Mihaela Bolješić, juniorka +68 kg, osvojila je zlatnu medalju i titulu najbolje juniorke turnira.

Magdalena Flanjak, kadetkinja do 55 kg,  osvojila je brončanu medalju

Patricia Šprajc, kadetkinja do 44 kg, osvojila je srebrnu medalju.

Mihaela Flanjak, kadetkinja do 37 kg, osvojila je srebrnu medalju.

Dominik Flanjak, mlađi kadet do 39 kg, osvojio je brončanu medalju.

Valentina Bolješić, mlađa kadetkinja do 36 kg, izgubila je u borbi za medalju.

Turnir je održan pod pokroviteljstvom Općine Brinje i Zajednice sportova Općine Brinje te Zajednice sportova Ličko-senjske županije.

Organizaciju turnira pomogli su Turistička zajednica Općine Brinje, Osnovna škola Luke Perkovića Brinje, Lovačka udruga Brinje i LMK International iz Zagreba.

REZULTATI – 4. Adidas Brinje Open

Mala olimpijada

A

Mali olimpijci do 25 kg. – zlatnu medalju je osvojio Marko Gnjatić, TKD Ljubija Prijedor.

Mali olimpijci do 30  kg. – zlatnu medalju je osvojio Dino Željko Laškarin, TKD Gacka Otočac.

Mali olimpijci do 36  kg. – zlatnu medalju je osvojio David Andjelić, TKD Gacka Otočac.

A

Male olimpijke do 25 kg. – zlatnu medalju osvojila je Klara Biondić, TKD Senj.

Male olimpijke do 30 kg. – zlatnu medalju osvojila je Petra Rudelić, TKD Gacka Otočac.

Male olimpijke do 33 kg. – zlatnu medalju osvojila je Doris Pavelić, TKD Senj.

B

Mali olimpijci do 22  kg. – zlatnu medalju je osvojio Tarik Beganović, TKD Ljubija Prijedor.

Mlađi kadeti/kadetkinje

Mlađi kadeti do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojio Robert Raić, TKD Jastreb.

Mlađi kadeti do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojio Andrija Vrbanac, TKD Jastreb.

Mlađi kadeti do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojio Antonio Šnajder, TKD Ogulin.

Mlađi kadeti do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojio Viktor Ranogajec, TKD Jastreb Zagreb

Mlađi kadeti do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojio Dejan Knežević, TKD Ljubija Prijedor.

Mlađi kadeti do 51 kg. – zlatnu medalju je osvojio Dino Cerić, TKD Ljubija Prijedor.

Mlađe kadetkinje do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojila Sara Prpić iz TKD Grobnik Čavle.

Mlađe kadetkinje do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojila Nataša Ilić iz TKD Ljubija Prijedor.

Mlađe kadetkinje do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mirta Pavelić, TKD Senj.

Mlađe kadetkinje do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojila Dalija Bunčić, TKD Karlovac.

Mlađe kadetkinje do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mia Babić iz TKD Ljubija Prijedor.

Mlađe kadetkinje + 51 kg. – zlatnu medalju je osvojila Romana Kobas iz TKD Ljubija Prijedor.

Kadeti/kadetkinje

Kadeti do 37 kg. – zlatnu medalju je osvojio Nemanja Knežević  iz TKD Ljubija Prijedor.

Kadeti do 41 kg. – zlatnu medalju je osvojio Žarko Krajišnik iz TKD Šabac.

Kadeti do 49 kg. – zlatnu medalju je osvojio Mihajlo Đukić  iz TKD Ljubija Prijedor.

Kadeti do 57 kg. – zlatnu medalju je osvojio Borna Matijević  iz TKD Grobnik Čavle.

Kadeti do 65 kg. – zlatnu medalju je osvojio Teo Marković  iz TKD Gacka Otočac.

Kadetkinje do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mara Samaržija iz TKD Pantera Zagreb.

Kadetkinje do 37 kg. – zlatnu medalju je osvojila Vanessa Bosilj iz TKD Karlovac.

Kadetkinje do 44 kg. – zlatnu medalju je osvojila Andrea Bartulac iz TKD Gacka Otočac.

Kadetkinje do 55  kg. – zlatnu medalju je osvojila Karla Lončar iz TKD Gacka Otočac.

Kadetkinje + 59  kg. – zlatnu medalju je osvojila Marija Krznarić iz TKD Ogulin.

Juniorke

Juniorke do 55  kg. – zlatnu medalju je osvojila Sanja Rastoka iz TKD Ljubija Prijedor.