O nama   
Kontakt   
Oglašavanje   
Impresum   
Uvjeti korištenja   
Pošaljite nam vijest!
GlasLike.hr
Lika nekretnine
povratak

Završila je i 3. zimska rukometna liga

1/1
Završila je i 3. zimska rukometna liga
Završila je i 3. zimska rukometna liga
Objavljeno: 08-01-2018

GOSPIĆ - Zimska rukometna liga je okončala i svoje treće izdanje, te ju i ove godine možemo ocijeniti kao veoma uspješnu. Ukupno se natjecalo 18 ekipa (10 seniorskih i 8 u mlađim uzrastima). Veliki plus za cjelokupni turnir i njegovu budućnost bio je ponovni dolazak ekipe premijerligaša iz Rijeke, dok su prvi puta na turniru sudjelovali i prijatelji iz RK Libra tehničar iz Zagreba, a tu su bili i brojni rukometaši i prijatelji iz Rijeke, Senja, Ogulina, Vrbovskog itd. koji su ovaj turnir učinili kvalitetnijim, napetijim i zanimljivim.

Već u grupnoj fazi seniorskog dijela natjecanja mogli smo gledati nekoliko veoma zanimljivih utakmica od kojih se izdvajaju utakmice u kojima su u iznimno napetim završnicama VESELI KANISTERI i LIBRA podijelili bodove (19:19), a ekipa DD pobijedila ekipu ZBRDA ZDOLA 23:19.

Završni dan je donio nova uzbuđenja. U veoma napetoj polufinalnoj utakmici VESELI KANISTERI ostvaruju pobjedu protiv ekipe DD rezultatom 22:19.

U utakmicama za 3. mjesto i finalu se zbog umora osjećala manja napetost, no moglo se vidjeti puno lijepih poteza. Ekipa DD je poražena od LIBRE 30:26, dok je ekipe POVRATAK OTPISNIH uvjerljivo pobijedila VESELE KANISTERE 35:18

U mlađim uzrastima smo također mogli vidjeti napete utakmice u kojima su najuspješniji bili TAKTIČARI koji su u finalu pobijedili SS TEAM rezultatom 18:14, dok su u utakmici za 3. mjesto NINDŽE KORNJAŽE bile uvjerljive protiv ženske ekipe TIĆI rezultatom 22:11.

Rukometni klub „Gospić“ se zahvaljuje svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji i omogućili da turnir bude na nivou na kojem je bio. Velika hvala svim ekipama i igračima sudionicima turnira, kao i sucima Igoru Tomiću i Nataši Višnjić iz Rijeke.

Nadamo se da se vidimo dogodine vidimo u još većem broju.


 

NAGRAĐENI:

 

MLAĐI UZRASTI – 2003.

1. mjesto: TAKTIČARI

2. mjesto: SS TEAM

3. mjesto: NINDŽE KORNJAČE

Najbolji igrač: NIKOLA KOVAČEVIĆ (TAKTIČARI)

Najbolji golman: ANTE STILINOVIĆ (SS TEAM)

Najbolja ekipa:

  • KARLO MATAIJA (TAKTIČARI)
  • LUKA MARAS (NINDŽE KORNJAČE)
  • IVA BABURIĆ (TIĆI)
  • LUKA DELIŠIMUNOVIĆ (SS TEAM)
  • ANTEO SESAR (TAKTIČARI)

Natjecanje u sedmercima: IVAN ŽUPAN/ANTE STILINOVIĆ

 

SENIORI:

1. mjesto: POVRATAK OTPISANIH

2. mjesto: VESELI KANISTERI

3. mjesto: LIBRA

Najbolji igrač: JADRANKO STOJANOVIĆ (POVRATAK OTPISANIH)

Najbolji golman: DARIO PEŠIĆ (POVRATAK OTPISANIH)

Najbolja ekipa:

  • DANIJEL DEŽELJIN (DD)
  • DAMIR DIMIĆ (LIBRA)
  • IVAN JELIĆ (VESELI KANISTERI)
  • DAMIR VUČKO (POVRATAK OTPISANIH)
  • MARTIN KOLAČEVIĆ (VESELI KANISTER)

Natjecanje u sedmercima: MARTIN KOLAČEVIĆ/IVAN JELIĆ

 

REZULTATI:

 

PETAK, 5.1.2018.

14:00 – mlađi – grupa A – SS TEAM–ARMIJA 22:6

14:20 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – TIĆI 35:0

14:40 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE – MEGA BOYS 16:7

15:00 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – KIKIĆI 8:14

15:20 – mlađi – grupa A – ARMIJA – MEGA BOYS 12:15

15:40 – mlađi – grupa B – TIĆI – KIKIĆI 9:8

16,00 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – GS-LO TEAM 11:3

16,20 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE–ARMIJA 19:11

16,40 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – TIĆI 4:16

17,00 – mlađi – grupa A – MEGA BOYS–SS TEAM 8:23

17,20 – mlađi – grupa B – KIKIĆI – TAKTIČARI 13:34

17,40 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – PLAĆENICI 15:8

18,10 – mlađi – grupa A – SS TEAM – NINDŽA KORNJAČE 15:11

18,30 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – VERTUS 15:8

19,00 – seniori – grupa A – DD – JUMP BAR 24:14

19,30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – VERTUS 8:20

 

SUBOTA, 6.1.2018.

12:00 – seniori – grupa A – JUMP BAR – POVRATAK OTPISANIH 13:27

12:30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – LIBRA 20:25

13:00 – seniori – grupa A – TEHNIČAR – DD 21:29

13:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VERTUS 12:10

14:00 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – TEHNIČAR 34:31

14:30 – seniori – grupa B – LIBRA – NORMABEL GENERACIJA 16:10

15:00 – seniori– grupa A – TEHNIČAR – ZBRDA ZDOLA 19:27

15:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VESELI KANISTERI 10:16

16:00 – seniori – grupa A –ZBRDA ZDOLA – POVRATAK OTPISANIH 20:28

16:30 – seniori – grupa B – VERTUS – LIBRA 18:26

17:00 – seniori – grupa A – DD – ZBRDA ZDOLA 23:19

17:30 – seniori – grupa A – JUMP BAR – TEHNIČAR 17:13

18:00 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – NORMABEL GENERACIJA 19:18

18:30 – seniori – grupa A – ZBRDA ZDOLA – JUMP BAR 23:18

19:00 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – DD 25:18

19:30 – seniori – grupa B – LIBRA – VESELI KANISTERI 19:19

 

NEDJELJA, 7.1.2018.

11,00 – mlađi – I polufinale – SS TEAM – TIĆI 30:10

11,30 – mlađi – II polufinale – NINDŽA KORNJAČE – TAKTIČARI 15:27

12,00 – seniori – I polufinale – POVRATAK OTPISANIH – LIBRA 41:34

12,45 – seniori – II polufinale – DD – VESELI KANISTERI 19:22

13,30 – natjecanje u sedmercima za sve sudionike

14,00 – mlađi – za 3. mjesto – TIĆI – NINDŽE KORNJAČE 11:22

14,30 – seniori – za 3. mjesto – LIBRA – DD 30:26

15,15 – mlađi – finale – SS TEAM – TAKTIČARI 14:18

15,45– seniori – finale – POVRATAK OTPISANIH – VESELI KANISTERI 35:18.

 

 V. Antić

Podijeli novost na društvenim mrežama!