Dječaci „B“ RK „Gospić“ iz Senja se vratili s punim plijenom

1/1
Objavljeno: 12-12-2017

U Senju su odigrane 2 utakmice lige Primorsko-goranske županije, a dečki Rukometnog kluba „Gospić“ su ostvarili dvije uvjerljive pobjede.

Ekipu su, zbog odsustva trenera Antića, u nedjelju, 10.11.2017. godine, vodili treneri Jelić i Štampar, te zajedno s dečkima ostvarili pobjede kojima su ostali u samom vrhu tablice.

RK GOSPIĆ - MRK ARBA 20:10 (12:5) - ozbiljan, samopouzdan i rastrčan ulazak u utakmicu donio je Gospićanima, preko raspoloženog i efikasnog Jergovića, visoko vodstvo (9:1) da bi se na odmor otišlo pri rezultatu 12:5. U nastavku su se odličnoj kolektivnoj obrani i sigurnim golmanima Borovcu i Rukavini, u napadu priključili i raspucali i ostali igrači, te ostvarili pobjedu od 10 pogodaka prednosti. Raduje činjenica da su se skoro svi igrači upisali u listu strijelaca, a najefikasniji je bio Ivan Jergović koji je postigao 6 pogodaka.

RK SENJ - RK GOSPIĆ 10:23 (4:11) - jednako ozbiljan pristup donio im je prednost 7:1 već u 8. minuti druge utakmice, a odlično je funkcionirala linija Čačić - Vučetić u kojoj je potonji u tom periodu postigao 4 pogotka. Dubljom obranom osvojili su rukometaši Gospića veliki broj lopti, te kontrama i polukontrama dizali razliku na konačnih +13. Jergović je postigao 9, a Vučetić 6 pogodaka.