Taekwondou Gacka ponovno zlato, srebro i bronca

1/3
Taekwondou Gacka ponovno zlato, srebro i bronca Taekwondou Gacka ponovno zlato, srebro i bronca Taekwondou Gacka ponovno zlato, srebro i bronca
Objavljeno: 03-10-2017

Taekwondo Kluba Gacka u subotu 30.9.2017 nastupio je na dva natjecanja. Ivan Žubrinić nastupio je na 1.Split Open - memorijal Goran Kliškić na kojem je nastupilo 350 natjecatelja iz 26 klubova. Ivan Žubrinić u kategoriji mlađih kadeta +51 kilogram osvojio je 3 mjesto - brončanu medalju, dok su natjecateljice Andrea Bartulac i Karla Lončar svoje vještine pokazale u Bjelovaru na 1.Omega Kup Bjelovar 2017.

Na natjecanju je nastupilo 200 natjecatelja iz 27 klubova. Andrea Bartulac osvojila je 1.mjesto - zlatnu medalju u kategoriji kadetkinja -41 , dok je Karla Lončar zaustavljena u finalu kategorije kadetkinja -47 kilograma od aktualne prvakinje Hrvatske. Te je tako Karla osvojila 2.mjesto - srebrnu medalju.