Lika nekretnine
povratak

ŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županije

1/6
ŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županijeŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županijeŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županijeŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županijeŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županijeŽRK "Senia" prvakinje Primorsko - goranske županije
Objavljeno: 12-06-2017

U nedilju,12.lipnja 2017.godine u Rijeci,u dvorani Zamet održana je svečanost uručivanja priznanja i medalja za osvojena mjesta u ženskom rukometu.

Prvo mjesto u Primorsko - goranskoj županiji osvojila je ekipa ŽRK "Senia" iz Senja,drugo Liburnija Opatija i treče Zamet Rijeka.

Medalje i priznanja pobjednicama uručili su bivši hrvatski rukometni reprezentativac i reprezentativka Mirza Džomba i Adrijana Prosenjak..

Trener Zlatko Donko Matičić osvojio je sa svojim curama sve što se dalo osvojiti.Prvaci Hrvatske,Primorsko - goranske županije,pobjednice svih turnira na kojima su učestvovale.

Senjani mogu biti ponosni,a i jesu,na povjesne rezultate ove ZLATNE generacije rukometašica.