Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca

1/10
Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca Iako nerješeno 1:1 nedaju se naši dečki NK Otočca
Objavljeno: 12-08-2016

Malobrojni gledatelji mogli su danas predvečer pratiti prijateljsku nogometnu utakmicu na Gradskom stadionu u Otočcu između NK Otočca i NK Vinodola. Prvi poluvrijeme odigrano je nerješeno 0:0, dok su dečki iz NK Vinodol postigli pogodak deset minuta prije kraja i tako došli u vodstvo, a naši dečki iz NK Otočca u zadnjoj minuti utakmice uspjeli su izjednačiti rezlltat 1:1.