Mihaela Bolješić – brončana na državnom prvenstvu

1/1
Objavljeno: 30-05-2016

U subotu 28.05.2016. u Zagrebu je održano Kadetsko i juniorsko prvenstvo Hrvatske. Glavni organizator natjecanja bio je Hrvatski Taekwondo Savez, a domaćin natjecanja Taekwondo klub Kondor. Na natjecanju je sudjelovalo 438 juniora i kadeta iz 68 klubova. Na državnom prvenstvu je boje TKD Brinje branila Mihaela Bolješić, juniorka do 46 kg, koja je osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.

U nedjelju 29.05.2016. u Zagrebu je održano taekwondo natjecanje „Tigar Limač kup“ u organizaciji TKD „Tigar“ Zagreb na kojem je nastupilo 90 natjecatelja iz 11 klubova.

TKD Brinje je na ovom turniru predstavljalo četiri natjecatelja koji su ostvarili odlične rezultate.

Magdalena Flanjak, mlađa kadetkinja do 36 kg, osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju.

Mihaela Flanjak, mlađa kadetkinja do 30 kg, osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju.

Manuela Sertić, mlađa kadetkinja do 36 kg, osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

Valentina Bolješić, mlađa kadetkinja do 30 kg, osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju.