NK Otočac uvjerljivo pobijedio NK Velebit

1/2
NK Otočac uvjerljivo pobijedio NK VelebitNK Otočac uvjerljivo pobijedio NK Velebit
Objavljeno: 19-05-2016

OTOČAC - NK Otočac je pobjedom nad NK Velebitom prvi put osvojio kup županije. Iako je NK Velebit poveo s 1:0 u prvom poluvremenu, pa se činilo da će na odmor otići sa sigurnom prednosti, NK Otočac je uspio izjednačiti i poluvrijeme je završilo s 1:1. U nastavku utakmice NK Otočac je bio nadmoćniji, iako je protivnik pokušavao grubom igrom zaustaviti igrače NK Otočca, kvaliteta je prevladala pa je ostvarena pobjeda sa 4:1. Utakmica je bila žestoka s puno žutih i jednim crvenim kartonom.

Prvi gol za NK Otočac u 40. minuti dao je Krznarić, koji je podigao rezultat na 2:1 u 56 minuti te dao zadnji gol u produžecima (90+2) za 4:1, dok je četvrti gol po redu, a treći za NK Otočac, u 90-toj minuti dao Čurčić.