Pobjeda i poraz kosarkaša

1/1
Objavljeno: 18-12-2015

Seniori KK"Otočac" pobijedili su ekipu Dubrave u Zagrebu 103-99. Četvrtom pobjedom otočki igrači drže treće mjesto na tablici i ostaju u igri za viši rang natjecanja. M.Marinković sa 38 postignutih poena predvodio je otočke košarkaše koje nastavak natjecanja očekuje 23. siječnja 2016. kada gostuju u Velikoj Gorici.

Kadeti su u Velikoj Gorici izgubili 85-66 nakon očajne igre u prvoj četvrtini koji su izgubili 32-14.  Odličnom igrom u drugom dijelu uspjeli su smanjiti prednost Goričana i na poluvremenu je rezultat bio 45-39. Ipak snage za preokret u drugom dijelu nije bilo. Kapetan otočkih kadeta i najbolji strijelac lige I.Boban ponovo je bio najbolji sa 27 postignutih poena, a slijedio ga je odlični S.Pavičić sa 19 poena.

U subotu 19. prosinca 2015. otočki kadeti igraju posljednju utakmicu u ovoj godini kada u Otočac stiže ekipa Medveščaka koju su otočki kadeti pobijedili u Zagrebu 57-55. Utakmica se u dvorani Srednje škole igra u 13.00. sati.