povratak

Gacka opravdala ulogu favorita

1/1
Objavljeno: 13-12-2015

U 10.kolu 3.HKL zapad Gacka je gostovala kod ekipe Visočica iz Gospića. Utakmica je od samog početka krenula kako smo i zamislili, jer su naši igrači u prvom bloku uzeli set poene, a posebno je bio uvjerljiv rezultat koji je napravio Tomislav Atalić srušivši 551 čunj, dok je Nikola Kraljić srušio 500 čunjeva.

U drugom bloku igrača rezultat je bio polovičan jer je Ivica Atalić osvojio set poen srušivši 519 čunjeva, dok 495 čunjeva, koliko je srušio Dario Draženović nije bilo dovoljno za osvajanje set poena. Zadnji par je ušao u utakmicu s rezultatom 3:1 i + 13 čunjeva prednosti, tako da smo imali pored rezultatske i psihološku prednost koju smo i iskoristili. Željko Odorčić je osvojio set srušivši 525 čunjeva, dok je Željko Bićanić srušivši 501 čunj izgubio set poen.
Krajnji rezultat je bio 6:2 za Gacku, ili u čunjevima 3091 : 3023, odnosno + 68 za Gacku.

Ovom pobjedom kuglači Gacke  učvrstili su prvu poziciju na prvenstvenoj tablici.