Na teniskom turniru u Ogulinu Mijo Orešković osvojio prvo mjesto

1/2
Na teniskom turniru u Ogulinu Mijo Orešković osvojio prvo mjestoNa teniskom turniru u Ogulinu Mijo Orešković osvojio prvo mjesto
Objavljeno: 15-09-2015
Povodom proslave Dana Grada, u organizaciji Teniskog kluba „Frankopan“, održan je tradicionalni turnir rekreativaca. - See more at: http://teniskisavez-kazup.com/index.php/novosti/73-turnir-povodom-proslave-dana-grada-ogulina#sthash.5Gb7zAwD.dpuf

Povodom proslave Dana Grada Ogulina u organizaciji Teniskog kluba „Frankopan“, održan je tradicionalni turnir rekreativaca. Na otvorenom prvenstvu Ogulina  naš sugrađanin Mijo Orešković osvojio je  prvo mjesto  igrajući u finalu sa Nikolom Grahovcem iz Gospića, u konkurenciji 23 igrača rekreativca iz cijele Hrvatske.

Mijo Orešković  6:2  i  6: 4

Prvi ovakav turnir održan je, sada već davne, 1998. godine i od tada svake godine uz pomoć Grada, obogaćuje proslavu rođendana Ogulina. Članovi T.K. Frankopan iznimno su ponosni zbog činjenice da na turnir povodom proslave Dana Grada svake godine natjecatelji dolaze u sve većem broju, a tenisači koji su jednom osjetili čari turnira svake godine dolaze iznova.