Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca

1/5
Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca Teška pobjeda mlađih kadeta Otočca
Objavljeno: 20-04-2015

Jučer u sportskoj dvorani u Otočcu odigrana je košarkaška utakmica između Otočca i Hermes Analitike iz Zagreba. Nakon mučenja prve tri četvrtine mlađi kadeti Otočca uspjeli su preokretom u zadnjoj četvrtini savladati ekipu Hermes Analitike iz Zagreba sa 54-47.

Nakon tri četvrtine Otočac je gubio 32-42, a onda agresivnijom igrom dobivaju zadnji dio igre 22-5 i upisuju šestu pobjedu te ostaju čvrsto na trećem mjestu tablice.

Strijelci za Otočac su bili: Ivan Boban 22, Tomislav Podnar 11, Dominik Devčić 8, Silvio Pavičić 5 i Marko Pećarić 2.

Slijedeće kolo mlađi kadeti Otočca su ponovo domaćini i to u subotu 25. travnja kada je gost Otočca ekipa Zapruđa iz Zagreba. Utakmica se u dvorani u Otočcu igra u 11.30.