Senjski vatrogasci u Malom Lošinju

1/16
Senjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom LošinjuSenjski vatrogasci u Malom Lošinju
Objavljeno: 14-04-2015

11. travnja 2015. g. održana je 5.međunarodna utrka vatrogasaca i 2. Euro kup utrka profesionalnih vatrogasaca. Ekipu DVD  Senj u kategoriji djece i mladeži sačinjavalo je šest članova društva.

U utrci djeca - 1000 metara,nastupila su četiri člana i jedna članica DVD-a Senj,dok je u utrci mladeži - 2000 metara učestvovao jedan član društva.U utrkama djece i mladeži takmičilo se oko 40. natjecatelja.

Petar Krmpotić osvojio je 2. mjesto,a Marko Nekić 4. mjesto. Ekipa DVD-a Senj ekipno je osvojila 1. mjesto.

U utrci članova JVP /od 35 - 40 godina starosti/ , 2. mjesto osvojio je član JVP Senj, Jurica Krmpotić. Utrku je trčalo oko 100 profesionalnih vateogasaca.