Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2

1/17
Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2Juniori NK Otočac - NK Rijeka 3:2
Objavljeno: 23-09-2018

OTOČAC - Dana 23.rujna, na gradskom stadionu u Otočcu po lijepom i sunčanom vremenu odigrana je nogometna utakmica između domaćina juniora NK Otočac i NK Rijeka. Domaćini su pokazali da su nadmoćnija i jača ekipa te su prvo poluvrijeme završili rezultatom 2:1, a u drugom poluvremenu dali još jedan zgoditak te na samom kraju primili jedan gol, tako da je utakmica završila rezultatom 3:2 pobjedom domaćina.

Gledatelja na tribinama je bilo oko 100-tinjak, a sudac Mario Lulić ( Gospić)  podijelio je i nekoliko žutih kartona.

Zanimljiv je i jedan današnji transparent s natpisom: " Narod je kruva gladan i na rubu plača, a njima glavni problem baklje navijača" .

Danas nije bilo baklji navijača, ali nije bilo ni dva pomoćna sudca. Kažu navijači da je razlog "lova" treba platit dnevnice i pune troškove.