Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda

1/7
Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda Otočac slavio protiv Fažane i upisao nova 3 boda
Objavljeno: 29-10-2016

Na gradskom stadionu u Otočcu, dana 29.listopada, s početkom u 15,30 sati započela je utakmica 10.kola MŽNL NS Rijeka između domaćina NK Otočac i gostiju NK Mladost iz Fažane.

Utakmica s malom prednosti NK Otočca prvo poluvrijeme odigrana je bez pogodaka, a u drugom poluvremenu borbeniji su bili naši igrači gdje je jedan prekršaj suđen kao slobodni udarac. Penal je pucao Lucijan Tomac i NK Otočac vodi sa 1:0 koji je rezultat ostao do kraja utakmice. Tako NK Otočac danas upisuje nova tri boda, a po sunčanom ali vjetrovitom vremenu okupilo se 100-tinjak gledatelja.