Lika nekretnine
povratak

U Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPA

1/6
U Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPAU Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPAU Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPAU Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPAU Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPAU Brinju održan turnir 4. CRO 3D KUPA
Objavljeno: 28-06-2016

Prošle nedjelje, 26. lipnja 2016. godine, u Brinju na lokaciji u Prokikama održao se streličarski turnir 4. „CRO 3D KUP“. Turnir je organizirao Streličarski klub Brinje, a okupio je šezdesetak najboljih streličara iz Hrvatske i Slovenije. Turnir je započeo u nedjelju ujutro prijavama natjecatelja, nakon čega je slijedilo zagrijavanje, a samo natjecanje je započelo u 10,00 sati i trajalo je do poslijepodnevnih sati kada su proglašeni pobjednici i podijeljene medalje i nagrade.

Nagrade i medalje su podijelili Darko Dasović, predsjednik Streličarskog kluba Brinje i direktor natjecanja te Ivan Mustapić, dopredsjednik SK Brinje.

Rezultati 4. turnira CRO 3D kupa:

LOVAČKI LUK: u kategoriji veterana prvo mjesto je osvojio KRUNO ARVAJ iz kluba SK Žminj (HR); u kategoriji seniora prvo mjesto je osvojio IGOR TUKŠA iz Bjelovar (HR).

SLOŽENI LUK: u kategoriji veterana prvo mjesto je osvojio DARKO DRAŽENOVIĆ iz kluba SK 3D Croatia Prezid (HR), u kategoriji seniora prvi je bio ALEŠ RUBIDO iz LK DLL Potens (SLO); u kategoriji seniorki prvo mjesto je zauzela DOLORES ČEKADA iz LK Šenčur Tark (SLO).

INSTINKTIVNI LUK: u kategoriji veterana prvi je bio MILE ARAČIĆ iz kluba SK 3D Medvednica (HR); u kategoriji seniora prvi je bio GORDAN ŠTEVINOVIĆ iz kluba SK 3D Medvednica (HR); u kategoriji seniorki prvo mjesto je zauzela IVANA JIRŠAK iz SK 3D Medvednica (HR).

GOLI LUK: u kategoriji veterana prvi je bio JURIJ PAPEŽ iz LK Krasinec (SLO); u kategoriji seniora prvi je bio MARJAN PODRŽAJ iz LK Šenčur (SLO); u kategoriji seniorki prvo mjesto je zauzela ANKICA VINTER iz SK Kuna (HR); u kategoriji kadeta prvo mjesto je osvojio DAVID HUŠKA iz SK Kuna (HR).

DUGI LUK: u kategoriji veterana najbolji je bio IŠTVAN LUČIĆ iz SK Dubrava (HR); u kategoriji seniora prvo mjesto je zauzeo MATEJ GRAD iz LK Mins (SLO); u kategoriji seniorki prvo mjesto je zauzela MIRELA MILETIĆ iz SK Kuna (HR).